Verše

Unavená Tebou

6. května 2009 v 17:13 | Lucinka256
Rozhodla jsem se přidat své nové dílko a s ním i písničku.:))Nakonec

12. února 2009 v 23:43 | Lucinka256
Dneska jsem přišla domů celkem pozdě - a bez jakýkoliv snahy cokoliv dělat. Hnedka jsem sedla k počítači a věděla, že prostě MUSÍM něco napsat. Zkoušela jsem sepsat alespoň obsah nový kapitoly k VSV, ale vůbec mi to nešlo. Po pár minutách jsem všechno smazala a začla znovu. Vznikla z toho tahle básnička...

Doufám, že víš

11. ledna 2009 v 17:53 | Lucinka256
Slibovaná básnička - nechci k tomu moc dodávat, tak snad se bude líbit.

Zámky slov

21. prosince 2008 v 17:09 | Lucinka256
Konečně prázdniny. Volno. Dva tejdny klidu. To byly snad nejšťastnější okamžiky mýho života, když jsem si uvědomila, že už je KONEČNĚ klid. Mimochodem, jsem ráda, že sem konečně alespoň sem tam někdo začal chodit a statistiky návštěvnosti nejsou nulový nebo absolutně minimální. A kdyby jste někdo měl zájem o spřátelení, tak budu jenom ráda:)
Dodat bych k tomuhle chtěla už snad jenom jedno - přeju všem hezký Vánoce, šťastnej novej rok a tak podobně:) Já bych na to jinak zapomněla, tak to radši píšu už teď.

Zpátky k týhle básničce. Ti, kteří mě znají v reálu, asi okamžitě pochopí, komu a proč je napsaná, ti ostatní asi budou muset trochu přemýšlet, ale snadto nevadí:) Budu ráda, když si jí někdo přečte a napíše mi do komentářů, třeba jenom to, jakej to v něm zanechalo pocit, nevyžaduju nic moc dlouhýho (komu by se taky o prázdninách s něčím chtělo psát:)).

Díky.
L.

Ticho a déšť

4. prosince 2008 v 16:02 | Lucinka256
Po delší době jsem napsala básničku, která se mi líbí. A protože teď mám momentálně období -neustále píšu a přidávám na blog- rozhodla jsem se jí sem přidat. Tak snad se bude líbit - a jako vždy prosím o komentáře:)
Tuhle básničku jsem psala ve strašně dobrý náladě. Paradoxně je hrozně smutná... No, mám to nějaký proházený:) Nevím, proč poslední dobou pořád píšu o tichu. Pořád... Všechny moje básničky jsou o tom samým. Ale tahle se mi aspoň líbí:)
Mimochodem, ta básnička má vypadat úplně jinak. Asi hodinu jsem se snažila vymyslet, jak do toho textu vložím mezery, aniž by mi během následujícího uložení nezmizely... A zatím marně. Takže je to takhle a působí to trošku jinak než má (ale to asi stejně připadá jenom mně). Vám to snad vadit nebude:)

L.

Stmívání

29. prosince 2007 v 15:17 | Lucinka256
Až teďka si zpětně uvědomuju, jaká to byla blbost, prohlásit, že až dopíšu "I já mám city", tak už nic dalšího psát nebudu. Třeba dneska jsem si procházela svoje dokumenty, kde mám veškerý náměty na povídky (a přiznám se, že jich rozhodně není ani málo... jenom těch kapitolových tam mám asi deset :-D) a tak nějak už jsem automaticky chtěla psát dál (já je obvykle už stejně mám z půlky napsaný, problémem ovšem je, že píšu od konce... :-D). Takže jsem došla k závěru, že to svoje nepsaní asi budu muset ještě přehodnotit... Ale na to je času dost.:)
Tuhle básničku jsem napsala jako úvodní k jedné z těch mnoha a mnoha připravených povídek. Nevím, jestli jí vůbec někdy dopíšu a už vůbec nevím, jestli ji uveřejním... Ale ta básnička se mi tak nějak líbí a proto jsem se rozhodla jí sem dát. Je taková smutná... :))
Mimochodem - je to moje druhá nejkratší básnička! A to je stručnost jedna z mnoha věcí, co mi chybí! :-D
Byla bych ráda, kdyby jste mi někdo napsal do komentářů, jak se vám (ne)líbila.
Lucinka256
PS: Pokud jí nepochopíte, nic si z toho nedělejte... Moje básnčky většinou nejsou stvořený k tomu, aby je někdo chápal... :-D

Ještě než

14. prosince 2007 v 17:48 | Lucinka256
Dneska jsem si všimla, že když jsem tenhle blog zakládala, dala jsem sem taky rubriku Verše. Přestože jsem teď měla takový ne zrovna dvakrát šťastný období "já už nikdy nenapíšu jedinou básničku" (a bohužel ho pořád mám), chci sem nějaký svý starší dílka (který jsem ještě nestihla smazat...:)). A protože nerada nechávám prázdný rubriky, jedno z nich tu máte.
Malý upozornění - v textu nehledejte rýmy. Nenajdete je. Živě si vzpomínám, že kdžy jsem tohle psala, poslední, na co jsem měla náladu, bylo se složitě vymejšlet s nějakýma rýmama.:)
Byla bych moc vděčná, aby většina případných čtenářů napsala do komentářů, co si o tomhle veledíle myslíte.
Díky.
Lucinka256
 
 

Reklama