Pátek, třináctýho

13. listopadu 2009 v 16:02 | Lucinka256 |  Novinky
Dneska jsem náhodou zabrousila na tuhle stránku - týjo, došlo mi, že jsem tu nebyla už přinejmenším milion let, je to vůbec možný? Ten čas poslední dobou nějak rychle utíká.
Rozhodla jsem se napsat aspon krátce a stručně, co je u mě novýho. Kdyby se náhodou i někomu dalšímu poštěstilo sem zavítat:))
Takže, někdy dávno jsem se zminovala o knížce, kterou se snažím napsat. Moje snaha - kupodivu - ještě pořád neztroskotala. Vlastně je to skoro vůbec poprvý v životě, co jsem něco vydržela psát dlouho více méně bez přestání a pravidelně (už 3 měsíce!!), nepřerušovala to jinejma povídkama/knížkama... Takže usuzuju, že to asi opravdu bude vážný. Třeba to VÁŽNĚ někdy dopíšu. (Jinak opět zjištuju, že bych měla začít něco dělat s tou sovjí stručností... Mám skoro stovku stránek - sice Verdanou, ale i tak je to dost, na moje poměry - a pořád ještě nejsem ani ve třetině děje.)
Ve škole prakticky skoro nic novýho. Začla jsem chodit na latinu, následkem čehož při biologii spím ještě dřív, než bývá obvyklé (každou středu vstávám o půl pátá... a pořád čekám, kdy mě to zabije). Dál bych se měla konečně rozhodnout, jakou chci vejšku. Jednou provždy jsem zavrhla technický předměty (a moje dnešní čtyřka ze čtrvtletky v matice to jenom potvrdila - to bude ten pátek třináctýho). S tím, co mi ještě jakž takž jde, by mě možná bavilo jít na práva - byla by to sranda - bavím se jenom při představě mě třeba jako SOUDKYNĚ:-D Takže se ted snažím rozmyslet, jestli se na to mám rovnou vykašlat a stanovit si snadno dosažitelnější cíle - nebo jestli bych na takovou školu měla.
A nebo budu spisovatelka. Haha.
Co novýho v osobním životě? Vlastně nic moc. Žádné výrazné změny k lepšímu - ale i tak si občas připadám, jako by se ten můj život v podobě zbořenýho domečku z karet pomalu začínal znovu budovat. No, už měl na čase. Život je asi vážně příliš krátkej na to, než abychom ho prosmutnili. Asi pořád čekám, kdy se stane zázrak.
Asi bych měla končit. Začínám vykládat věci, který stejně nikoho nezajímaj.
Takže - mějte se hezky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily of the valley Lily of the valley | Web | 13. listopadu 2009 v 16:10 | Reagovat

Muhehehe.:D Víš, pátek třináctýho... Ehm, co myslíš, že se nám stalo? UJEL nám bus.:D Takže žádný štěkny v Lukavici, jenom Tesco a hořká čokoláda, ze který je mi teď blbě.:D
O PŮL PÁTÝ?!? Co prosím? Kriste pane... Jak to, že tak BRZO? Není to spíš o půl šestý? To vstávám já, he.:D He he.

Ostatně... PROSÍM. PROSÍM. Já chci slyšet dlouhou a odpornou kritiku, protože to každej chválí a já mám pocit, že to znamená, že je to brak.:D

2 Lucinka256 Lucinka256 | 14. listopadu 2009 v 21:57 | Reagovat

Štěkny:-D:-D
Jasně, měla jsem na mysli půl šestý... Prostě myslím a píšu něco jinýho:-D

Jinak se ti to už chystám přepsat, myslím tu kritiku:-D. Teda - není to zas až tak kritický, spíš jenom takový moje náhledy a nápady (a nejspíš jsou úplně mimo - psala jsem to když mě bolela ta hlava- proto to nedává smysl:-D), který když jsem si zpětně četla, tak vyzněly úplně mimo. No, to je fuk. Jdu ti to přepsat...:-)

3 Lucy :) Lucy :) | 6. ledna 2010 v 17:36 | Reagovat

Po hoooodně velké době zdravííím :D Snad někdy zas pokecáme ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama