Červenec 2009

Už zase? Asi jo...

26. července 2009 v 15:50 | Lucinka256 |  Novinky
Poslední dobou zjišťuju, že mě vůbec nebaví psát FF. Jednak na to vůbec nemám čas. Jednak v tom nevidím žádnej smysl, když to po mně stejnak nikdo nečte (no dobře, tak skoro nikdo, aby se zas neřeklo - čímž chci vlastně poděkovat každýmu, kdo mi kdy napsal nějakej komentář:)). A taky si myslím, že jsou na světě mnohem důležitější věci než psaní FF (asi dospívám či co).
Kromě toho jsem právě rozepsala něco jako knihu, která nemá se světem Harryho společného vůbec nic. Teda, asi bych to měla říct jinak. Měla jsem napsaných 130 stránek, pak jsem se na sebe naštvala a celý to promazala, takže teď nemám skoro nic... Ať žijou impulzivní povahy:-D Musím začínat zase znova, od nuly. Ale kupodivu mě to pořád baví:). Tak mi prosím, držte palce, třeba to někdy vážně dopíšu:)).
Co říct závěrem? Sem už nejspíš přispívat nebudu. Netvrdím, že je to definitivní. Znám se a vím, že mě to možná časem přejde, až se mi začne stýskat po některých mých povídkách, zejména po Anglický dceři, ta mi nějak přirostla k srdci nebo co... Ale nejspíš se teď budu radši věnovat takovýmu psaní, který má nějakej význam.
Tak se mějte krásně:)
Lucinka256