Březen 2009


21. kapitola - Prefekt a prefektka 1/2

28. března 2009 v 20:03 | Lucinka256 |  Povídka "Anglická dcera" (FF)
Jak jsem slíbila v ponděli, přidávám vám sem novou kapitolu. Tahle je taková trochu delší, ale nic moc říkající. Obsáhne sice jeden celý školní rok, ale nic moc nového se v ní nstane. Jedná se spíš o takovou rekapitulaci a uvedění všeho, co se mezitím stalo, na tu pravou míru.
Jednou už jsem se možná zmínila, že tahle kapitola bude tak trochu zlomová. Dostáváme se totiž zhruba do půlky děje. A v příští kapitole se konečně dohrabeme k těm zajímavějším částem příběhu. Tak se těšte:).
A prosím o komentáře! Chtěla bych tam mít ALESPOŇ tři, což je opravdu málo, takže doufám, že to půjde:).
Lucinka256
PS: Mimochodem, tahle povídka měla původně mít 21 kapitol... Ale nakonec se mi to celý nějak protáhlo, no...:)Tak jo...

22. března 2009 v 20:41 | Lucinka256 |  Novinky
Mít u jedný kapitoly pět komentářů od pěti různejch lidí? Nakonec se ukázalo, že zas až takovej problém to není. A mnohem dřív, než jsem čekala. Jsem za to fakt ráda. Pro některý autory je tohle možná málo, ale mně to fakt udělalo radost. Takže děkuju:).
Protože komentáře se našly u povídky AD, přidám novou kapitolu nejprve k ní. A bude to tak do konce příštího tejdne. Pokud jste čekali, že něco připdám hned, tak se omlouvám, ale poslendí dobou fakt moc nestíhám...Takže ten, kdo chce čekat, si ještě chvilku počká, ale dočkáte se:). Právě teď se v ději AD konečně dostaneme k okamžikům, který budou zajímavý...
Mimochodem, chystám novou povídku. Nebo spíš takovou delší, tří-kapitolovou jednorázovku, která bude propojená s povídkou Ve světle vzpomínek. Víc zatím neprozradím:).
Ještě jednou dík:).
L.