Nakonec

12. února 2009 v 23:43 | Lucinka256 |  Verše
Dneska jsem přišla domů celkem pozdě - a bez jakýkoliv snahy cokoliv dělat. Hnedka jsem sedla k počítači a věděla, že prostě MUSÍM něco napsat. Zkoušela jsem sepsat alespoň obsah nový kapitoly k VSV, ale vůbec mi to nešlo. Po pár minutách jsem všechno smazala a začla znovu. Vznikla z toho tahle básnička...


Bude asi patřit k těm, které mají delší úvod než samotný obsah. Tak už to u mě občas bejvá.
Včera jsem kamarádce posílala některý svoje odkazy (na básničky, samozřejmě). Když si přečetla první z nich, prohlásila "básnička na rozbrečení". Zní to celkem špatně, ale je to přesně ono. O čem jiným by tohle všechno mělo bejt, než chtít z někoho dostat nějaký emoce?
Já poslední dobou nejsem schopná napsat nic optimistickýho. Myslela jsem si, že třeba zvládnu alespoň takový ty neutrální věci, ale ani to se nedaří. A vzhledem k tomu, že šestá kapitola VSV MUSÍ být optimistická, asi se jí jen tak nedočkáte.
Zpátky k básničce. Vycucla jsem ze sebe všechno a napsala to do ní. Nevím, jestli je vůbec někdo schopnej jí pochopit. Jo, vlastně jeden člověk je. Ale bylo mi řečeno, že když o něm mluvím, tak některý NEJMENOVANÝ lidi nudím k smrti. Smůla, no.
I když vlastně... Ten člověk není jen jeden. Čímž chci tak nějak nepřímo poděkovat těm, co jsou poslední dobou schopný mě poslouchat (vážně to pro mě MOC znamená!). A kteří si tohle všechno stejně nikdy nepřečtou, takže... To nic.
Básnička na rozbrečení? Asi protože je o mně. Nebo spíš lidech, který se mě dotýkaj. Ať chtěj nebo ne. Cejtím se fakt blbě. Nevím, proč to sem píšu a hodlám to uveřejnit. Nechci nikoho naštvat, i když to asi udělám.
To už je fuk.


NAKONEC

V ozvěnách
minulých lét a jar
se čas nakonec
nezeptal

Ticho za nás odpoví
nezbylo už vůbec nic

V souhře dvou těl
rázem
všechno vyzní do prázdna


Asi jsme se
unáhlili
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee* Dee* | 28. března 2009 v 22:47 | Reagovat

hezký...:)

2 Lucinka256 Lucinka256 | 29. března 2009 v 14:57 | Reagovat

Bohužel, až moc vzpomínkový:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama