Únor 2009

Ha!

23. února 2009 v 16:18 | Lucinka256 |  Novinky
Už mě to začíná štvát. Pokaždý něco napíšu (a každej, kdo píše taky, mi potvrdí, že to není zrovna jednoduchý a časově nenáročný, že...) se mi objevěj maximálně dva, tři komentáře (nepočítaje těch mých, samozřejmě). Vím, že sem nikdo moc nechodí, ale to je fuk. Dokud nebudu mít u poslední kapitoly AC aspoň pět komentářů, který nejsou moje, tak prostě dál psát nebudu - k žádný povídce! A je mi fuk, že budu čekat třeba až do smrti a nebo se nedočkám vůbec nikdy. Psát si jen tak sama pro sebe mě fakt nebaví.

Dodatek (12.3.2009):
Myslím to vážně. U VSV i AD mám u poslední kapitoly komentáře jenom od tří různejch lidí. Myslím, že pět není zas až takovej problém. Je mi fuk, že sem nikdo nechodí. Další kapitoly si prostě budu psát jen sama pro sebe, dokud tam těch pět komentářů od pěti různejch lidí aspoň u jedný z těch dvou kapitol nebude. A jestli se nkdy nedočkám, tak asi... konec.

Nakonec

12. února 2009 v 23:43 | Lucinka256 |  Verše
Dneska jsem přišla domů celkem pozdě - a bez jakýkoliv snahy cokoliv dělat. Hnedka jsem sedla k počítači a věděla, že prostě MUSÍM něco napsat. Zkoušela jsem sepsat alespoň obsah nový kapitoly k VSV, ale vůbec mi to nešlo. Po pár minutách jsem všechno smazala a začla znovu. Vznikla z toho tahle básnička...

Moje fotka (první a nejspíš taky poslední zde uveřejněná:-D)

8. února 2009 v 13:41 | Lucinka256 |  O mé maličkosti
Odhodlala jsem se udělat strašnou věc a doufám, že to už tak malej počet mých současných čtenářů neodradí ještě víc.:-D Ano, jak je znát z nadpisu, konečně jsem se odhodlala sem zveřejnit nějakou svojí fotku. Asi hodinu jsem procházela složku s obrázkama a hledala nějakou použitelnou. A když jsem jí pak konečně našla, musela jsem jí stějně ještě stokrát upravovat, abych tam vypadala alespoň jako člověk:) Takže tady je výsledek.
Na konci článku je zase menší anketa. Za vaše hlasy bych byla ráda:))
L.


Nový design:)

8. února 2009 v 13:29 | Lucinka256 |  Novinky
Nový design:)
Prostě jsem se nudila a tak mě nenapadlo nic lepšího, než to tu zase celý předělat. Hrozně se mi líbí ta fotka na záhlaví, která samozřejmě není focena mnou, že:). Ten nový citát (motto) jsem (jen tak mimochodem, hehe:)) vymyslela sama. I když zní obyčejně a už teďka vím, že SPOUSTĚ lidí se líbit nebude, tak mně se líbí. Myslím si, že říká všechno, co si v poslední době zažívám. (Mimochodem, L. O. T. V. :-D: Na tuhle myšlenku jsi mě přivedla ty během našeho včerejšího rozhovoru. Ber to jako nepřímý poděkování:))
Začaly mi jarní prázdniny, takže už mám zase víc volnýho času. Určitě napíšu nějaký nový kapitoly a mimo to mám rozepsanou jednu jednorázovku. Sice nevím, jestli jí sem dám, ale to je fuk.:-D
Doufám, že se vzhled líbí.
Lucinka256

20. kapitola - Pod bodem mrazu

7. února 2009 v 16:13 | Lucinka256 |  Povídka "Anglická dcera" (FF)
Ačkoliv se jedná o jubilejní kapitolu, bude hodně krátká a prakticky nic moc neříkající. Anglická dcera je mojí zatím nejdelší povídkou a přitom její děj je stále sotva v polovině. Tak nevím, doufám, že její psaní časem zase nevzdám. S posledními kapitolami nejsem spokojená. Patří spíš do červený knihovny. Ale tahle povídka MÁ bejt romantická, takže to by vadit nemělo. A krom toho, časem se všechno změní. A mě baví to psát:)
To je asi vše, nic víc k tomuhle dodat nechci. Pokud to někdo čtete, napište mi do komentářů. Já prostě nechci psát, když se nikdo neozve. Doufám, že to chápete.
L.