Leden 2009


Kapitola 5. - PLES ABSOLVENTŮ (1/2)

27. ledna 2009 v 12:35 | Lucinka256 |  Povídka "Ve světle vzpomínek" (FF)
Po hodně dlouhé době zase přidávám další kapitolku k týhle povídce. Je trošku delší, takže jí asi budu muset rozdělit na dvě nebo tři části, aby se sem vešla:) Téma nic moc zajímavýho, v ději se nepatrně posuneme o kousek dál (nechápu, jak se mi mohlo podařit to napsat tak dlouhý). Nevím, jestli se mi podaří celou povídku natěsnat do třiceti kapitol, jak jsem plánovala původně. Na začátku jsem měla nějaký osnovy - a už teď si píšu absolutně mimo ně. To se uvidí.
To je asi vše, o jsem chtěla dodat. Ať se líbí:)
Lucinka256

Konečně...

26. ledna 2009 v 18:21 | Lucinka256 |  Novinky
Už strašně dlouho jsem nic nenapsala a už vůbec nepřidala (nepočítaje básniček, samozřejmě). Může to být tak... šest týdnů? Za tuhle pauzu se omlouvám. Prostě jsem neměla náladu a kvůli pololetním písemkám ani čas cokoliv psát. A pokud jsem se k tomu přece jenom dokopala, většinou to stejně za nic nestálo. Až v sobotu se mi podařilo napsat pátou kapitolu k VSV, tak jí sem snad brzo dám.
Teďka, když už jsem konečně zase v normálním rozpoložení, bych se chtěla pokusit přidávat pravidelně. Alespoň jednou za dva týdny novou kapitolu, střídavě k Anglické dceři a Ve světle vzpomínek. Plus samozřejmě nějaké jednorázovky a určitě i básničky, kterých mám teďka plnou hlavu. Tak doufám, že mě to zase nepřejde (jak občas bývá mým zvykem:)).
Mimochodem, konečně se hlavní fanfiction stránky uvedly do provozu, takže snad budu přidávat i tam.
Doufám, že tohle vůbec někoho zajímá:)
Hezkej zbytek dne:)
L.

Doufám, že víš

11. ledna 2009 v 17:53 | Lucinka256 |  Verše
Slibovaná básnička - nechci k tomu moc dodávat, tak snad se bude líbit.

Poslední dobou nemám chuť psát, dlouho jsem sem nic nepřidala... Ale na druhou stranu plánujeme novou povídku, tak aspoň něco pozitivního:)

11. ledna 2009 v 17:09 | Lucinka256 |  Novinky

Už delší dobu jsem sem nic nepřidala. Ale nikdo si nestěžoval, takže svět se nezboří:) Poslední dobou jsem pořád hrozně unavená a ve svým osobním životě se teďka snažím vyřešit pár celkem důležitých věcí, takže určitě chápete, že nemám moc volnýho času.
Včera jsem napsala jednu docela zajímavou básničku, tak se jí sem pokusím přidat. Abych tu za leden měla alespoň jeden článek:)
Mimochodem, s Lily of the Valley chystáme novou společnou povídku. Zatím stále jenom vymejšlíme (a povětšinou se hádáme ohledně jmen hlavních postav... což je dost nadlouho, vzhledem k tomu, že máme každá úplně jinej vkus), máme kousíček první kapitoly a název... Ale časem se určitě dostaneme dál:) K týhle povídce budeme zakládat další blog, takže pak určitě bude v odkazech.

To je asi vše, co jsem chtěla.
Mějte se fajn (líp než já).
L.