Zámky slov

21. prosince 2008 v 17:09 | Lucinka256 |  Verše
Konečně prázdniny. Volno. Dva tejdny klidu. To byly snad nejšťastnější okamžiky mýho života, když jsem si uvědomila, že už je KONEČNĚ klid. Mimochodem, jsem ráda, že sem konečně alespoň sem tam někdo začal chodit a statistiky návštěvnosti nejsou nulový nebo absolutně minimální. A kdyby jste někdo měl zájem o spřátelení, tak budu jenom ráda:)
Dodat bych k tomuhle chtěla už snad jenom jedno - přeju všem hezký Vánoce, šťastnej novej rok a tak podobně:) Já bych na to jinak zapomněla, tak to radši píšu už teď.

Zpátky k týhle básničce. Ti, kteří mě znají v reálu, asi okamžitě pochopí, komu a proč je napsaná, ti ostatní asi budou muset trochu přemýšlet, ale snadto nevadí:) Budu ráda, když si jí někdo přečte a napíše mi do komentářů, třeba jenom to, jakej to v něm zanechalo pocit, nevyžaduju nic moc dlouhýho (komu by se taky o prázdninách s něčím chtělo psát:)).

Díky.
L.

Zámky slov


Občas nemám,
co Ti říct
Tichá bolest,
snad nic víc


Nechci ztratit,
přesto ztrácím
Jednoho dne
vykrvácím
a pak snad
bude klid


Jenom pokorně stát?
Promiň,
asi ztrácím sílu


Neptej se mě
Nechci Ti lhát


Nic nebylo
a nebude
Zůstane to mezi námi,
hluboko pod zámky slov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily of the valley Lily of the valley | Web | 22. prosince 2008 v 9:56 | Reagovat

Tak... Tahle básnička je o dost lepší než Prskavky (jen na úvod:D), prostě se mi líbí o dost víc. Sakra, snad ten komentář dopíšu, někdo sem jde:D Promiň...

2 Lucinka256 Lucinka256 | 22. prosince 2008 v 19:24 | Reagovat

Tak za prvé, nebyly to prskavky, ale prskavka (jako jenom jedna, blik:-D), za druhé - já vím, už jsi mi to řekla, heč:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama