Prosinec 2008

Příliš pozdě litovat

29. prosince 2008 v 15:27 | Lucinka256 |  Povídka "Příliš pozdě litovat" (FF)
Po dlouhé době jsem napsala zase jednu jednorázovku. No, napsala, spíš našla a poupravila. Mám takovej zvyk, že když něco napíšu, většinou s tím nejsem moc spokojená, takže to někde uložím a do měsíce na to zapomenu. Před pár dny jsem si procházela starý dokumenty a tuhle povídku tam našla. Původně to měla být kapitolová povídka, ale já jsem z ní nakonec vzala jenom první část a upravila ji na jednorázovku. Mně osobně se docela líbí, takže doufám, že si jí někdo přečtete:)
Hlavními postavami jsou moji oblíbení Harry s Ginny. Děj navazuje na šestou HP knihu (poněvadž když jsem to psala, sedmý díl ještě ani nevyšel, takže to jinak být nemohlo:)).
Snad se bude líbit, za komentáře bych byla ráda:)
L.

19. kapitola - Hádka

23. prosince 2008 v 9:56 | Lucinka256 |  Povídka "Anglická dcera" (FF)
Pozdě večer se Lucia vrací domů - a zaslechne něco, co by nejspíš vůbec slyšet neměla.
Vím, že tyhle poslední (i když bych asi spíš měla říct první:)) kapitoly nejsou zrovna dvakrát záživný... Ale to se brzo změní:) Jinak samozřejmě, za jakékoliv komentáře bych byla vděčná.
L.

Zámky slov

21. prosince 2008 v 17:09 | Lucinka256 |  Verše
Konečně prázdniny. Volno. Dva tejdny klidu. To byly snad nejšťastnější okamžiky mýho života, když jsem si uvědomila, že už je KONEČNĚ klid. Mimochodem, jsem ráda, že sem konečně alespoň sem tam někdo začal chodit a statistiky návštěvnosti nejsou nulový nebo absolutně minimální. A kdyby jste někdo měl zájem o spřátelení, tak budu jenom ráda:)
Dodat bych k tomuhle chtěla už snad jenom jedno - přeju všem hezký Vánoce, šťastnej novej rok a tak podobně:) Já bych na to jinak zapomněla, tak to radši píšu už teď.

Zpátky k týhle básničce. Ti, kteří mě znají v reálu, asi okamžitě pochopí, komu a proč je napsaná, ti ostatní asi budou muset trochu přemýšlet, ale snadto nevadí:) Budu ráda, když si jí někdo přečte a napíše mi do komentářů, třeba jenom to, jakej to v něm zanechalo pocit, nevyžaduju nic moc dlouhýho (komu by se taky o prázdninách s něčím chtělo psát:)).

Díky.
L.


Kapitola 4. - NKÚ

8. prosince 2008 v 18:28 | Lucinka256 |  Povídka "Ve světle vzpomínek" (FF)
Něco jako čtvrtá kapitola, ze které mám zcela výjimečně i dobrej pocit. Název asi dost přesně napovídá, o čem bude, takže si nemyslím, že je třeba to nějak víc rozvádět.
L.


Ticho a déšť

4. prosince 2008 v 16:02 | Lucinka256 |  Verše
Po delší době jsem napsala básničku, která se mi líbí. A protože teď mám momentálně období -neustále píšu a přidávám na blog- rozhodla jsem se jí sem přidat. Tak snad se bude líbit - a jako vždy prosím o komentáře:)
Tuhle básničku jsem psala ve strašně dobrý náladě. Paradoxně je hrozně smutná... No, mám to nějaký proházený:) Nevím, proč poslední dobou pořád píšu o tichu. Pořád... Všechny moje básničky jsou o tom samým. Ale tahle se mi aspoň líbí:)
Mimochodem, ta básnička má vypadat úplně jinak. Asi hodinu jsem se snažila vymyslet, jak do toho textu vložím mezery, aniž by mi během následujícího uložení nezmizely... A zatím marně. Takže je to takhle a působí to trošku jinak než má (ale to asi stejně připadá jenom mně). Vám to snad vadit nebude:)

L.