Říjen 2008

Kapitola 1. - STŘÍPKY VZPOMÍNEK (2/2)

25. října 2008 v 12:50 | Lucinka256 |  Povídka "Ve světle vzpomínek" (FF)Druhá část první kapitoly. :)

Kapitola 1. - STŘÍPKY VZPOMÍNEK (1/2)

25. října 2008 v 12:48 | Lucinka256 |  Povídka "Ve světle vzpomínek" (FF)
Po hrozně, hrozně, hrozně dlouhý době konečně začínám psát a taky uveřejnovat novou povídku. Plánuju ji napsat už od února, takže je asi nejvyšší čas jí sem konečně dát:) Plánuju cca. 30 kapitol, tak snad to vydržím psát až do konce. No, uvidíme:)
Pokud sem po tak hrozně dlouhé době ještě někdo chodí, tak moc prosím o nějaký komentáře, abych věděla, jestli vůbec bude zájem tuhle povídku číst:)
A tedka k první kapitole. Jak asi pochopíte už z prvních odstavců, hlavní postavou celého příběhu je Sirius Black. Tahle kapitola měla být původně krátká a úvodní, ale nakonec se mi nějak nepovedlo jí napsat krátce, takže je dlouhá a úvodní:-D No, snad se bude líbit.
Ještě jednou moc prosím o komentáře.
Dík.
L.


Nová povídka

24. října 2008 v 16:20 | Lucinka256 |  Novinky
Když zavzpomínám, kdy jsem naposledy přidala nějakou novou (upřesnuju novou - ne přepsanou) kapitolu, skoro si už ani nemůžu vzpomenout, kdy to vlastně bylo. Asi je načase s tím něco udělat, protože tedka jsem rozepsala novou povídku a myslím, že by mohla být místy i celkem zajímavá.:) Tak snad mě zase v půlce nepřestane bavit, jak u mě bývá zvykem:)
Dneska začaly prázdniny, až do středy budu mít volno. Takže bych sem snad mohla přidat první kapitolu co nejdřív:) A taky se mi snad poštěstí sem dát přepsané kapitoly od I já mám city. No, uvidíme.

Mějte se (pokud sem ještě někdo chodí:-D).
L.