Několik změn

28. ledna 2008 v 16:34 | Lucinka256 |  Novinky
Pár změn...

Při přepisování "I já mám city" jsem se dostala teprve ke třetí kapitole, takže to vidím ještě alespoň na dva měsíce, možná víc, kdo ví.:) Každopádně jsem usoudila, že nově upravené kapitoly se od těch předchozích liší tak výrazně, že bude zkrátka lepší celou povídku uveřejňovat jakoby znova. Proto nové kapitoly k povídce "I já mám city", které mají za svým názvem napsáno V2 v závorce (V2 = verze druhá), jsou ty nové.:) Začnu je přidávat snad co nejdříve, dnes sem dám určitě minimálně tu první.
Změna číslo dvě - rozhodla jsem se hned po dokončení upravování výše zmíněné povídky zase začít psát. Stejnak už mám většinu povídek zpola dopsaných, takže mi to problémy určitě dělat nebude.:) Ovšem rozhodla jsem se tohle trochu ztížit...
Protože stále upravuju "IJMC" a bude mi to ještě chvíli trvat, rozhodla jsem se ten čas mezitím nějak využít. Rozhoduji se mezi dvěmi povídkami, takže jsem se nakonec rozhodla vás nechat se rozhodnout místo mě.
Vše proběhne následovně - v nejbližších dnech sem přidám prology k oběma těmto povídkám, hned poté pak stručný úvod a dovysvětlení dějů obou těchto příběhů společně s jednoduchou anketou. Po vás budu chtít jediné - vybrat si, který z prologů a popisů povídky vás více zaujal, kterou povídku bystě si přečetli raději, a pak v této anketě hlasovat. Anketa bude logicky mít dvě možnosti - dva názvy mých nových povídek. Hlasovat budete moci až do chvíle, kdy dopoupravím povídku "IJMC". Pokud pak bude v anketě alespoň deset hlasů A ne třeba tři :-D), povídka s více hlasy "vyhraje" a začnu ji psát.
Tak doufám, že je to jasné (pokd ne, nebojte se mě zeptat:)). Tuhle anketu musím ještě ale pár dnů chystat, takže kdo bude mít zájem, musí si počkat.
To je zatím vše.:)
Lucinka256
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama