Kapitolové povídky

3. prosince 2007 v 12:38 | Lucinka256 |  Kapitolové povídky
Kapitolové povídky


Moje první povídka.:)
Kromě věčných postav jako je profesorka McGonagallové a Brumbál, které se vyskytují snad v každé HP povídce, by se vám zde nepodařilo objevit jakoukoliv jinou postavu, která vystupuje v Harrym Potterovi. Všechny postavy jsem si totiž vymýšlela já sama.
A o čem povídka vypráví? O osudech Lucii Casteelové, která je jakýmsi odrazem mě samotné. Zejména tedy pojednává o strastech jejího milostného života.
Tahle povídka je první, kterou jsem se kdy odhodlala někde uveřejnit. Asi podle toho taky vypadá - typicky začátečnická povídka s nádechem žánru MS.
Možná právě proto jsem se taky nakonec dokopala k tomu, abych její děj "utnula" už někde v polovině příběhu. Protože mi vadila její "kvalita".

NEDOKONČENÁ povídka.
Plánuju tak kolem čtyřicíti kapitol:).


Moje historicky nejvíce komentovaná povídka.:)
Mohla bych o ní říci, že je spíše smutnějšího než veselého rázu. Dobře, tak většina hlavních hrdinů nakonec umře.:) Psána v období, kdy jsem si zamilovala tragické konce, takže to berte jako varování, než začnete číst.
Hlavními postavami jsou Harry a Ginny.
Pokračování povídky se plánuje, ale zatím opravdu jenom plánuje.:)

DOKONČENÁ povídka.
7 kapitol.


Moje nejoblíbenější kapitolová povídka.:)
Hlavní postavou této povídky je Lenka Láskorádová. proč jsem jí začala psát? Abych dokázala, že Lenka není zas až tak divná, jak si o ní možná všichni myslí. Touto povídkou bych chtěla všem ukázat, jak jí vidím já. A své nejmenované přátele přesvědčit o tom, že nejsem až zas tak mimo…:)

DOKONČENÁ povídka.
13 kapitol.


Moje první autobiografická povídka. :)
(Pro ty, kteří nevědí, co to znamená, protože i takoví se najdou; moje první povídka, kterou jsem inspirovala skutečnou událostí mého života. Samozřejmě přibarveně, jinak bych jí nemohla zařadit do světa HP.:))
Hlavní postava je opět vymyšlená. Emily, Siriusovi přítelkyně. Kromě ní se v příběhu vyskytne ještě několik dalších vymyšlených postav a Lily Evansová s (nečekaně) Siriusem Blackem.
Touhle povídkou jsem snažila říct, že Sirius Black není jenom "ten dokonalý". Já ho jako postavu prostě nemám ráda, tak jsem to tak musela napsat. :))

DOKONČENÁ povídka.
7 kapitol.


Hlavní postavou příběhu je Sirius Black. Povídka vypráví o tom, jak se Siriusův život začíná měnit těsně poté, co Sirius propadl Závojem smrti. Dostane šanci se vrátit zpět do doby svého studia v Bradavicích a napravit zde vše, čemu minule zabránit nemohl. Povede se mu to, nebo jeho "druhý pokus" neskončí o mnoho lépe, než ten první?

NEDOKONČENÁ povídka.
Plánuje se kolem 30 kapitol, ale kdo ví, jak to dopadne, že:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | 19. ledna 2009 v 1:18 | Reagovat

Hej,nešiď a piš! Je to pěkný.

2 Lucinka256 Lucinka256 | 21. ledna 2009 v 14:31 | Reagovat

Snažím se, ale teďka to moc nestíhám:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama