Listopad 2007

Změna vzhledu blogu

30. listopadu 2007 v 15:27 | Lucinka256 |  Novinky
Dneska mám narozeniny a tak mě ze záhadnýho (no, až tak záhadnýho asi né... :-D) důvodu popadla dobrá nálada. A konečně jsem se dokopala k tomu, co chystám už tak dlouho - změnit si tu vzhled.:)

Nejspíš to tu brzo zruším

28. listopadu 2007 v 18:16 | Lucinka256 |  Novinky
Stalo se co se nemělo stát... prostě mi tenhle odkaz objevilo hodně lidí, se kterýma se zdám osobně... No, nerada jim dávám číst svoje povídky, atkže to tu asi brzo zruším... Ti, co sem občas vlezou, ať se prosím nedivěj... :(
Lucinka256
(2.12.2007 - Dodatek:
Tenhle článek ignorujte. měla jsem blboáu náladu, když jsem tohle psala, a nemyslela jsem to ani z poloviny tak vážně, jak to možná vyznělo. Rušit to tu nejspíš nebudu, protože pak bych neměla kam psát... A samozřejmě jsem... ehm... velmi ráda... (:-D) že sem začalo chodit víc lidí...
Lucinka256
PS: Aspoň zatím nekritizujou. :-D)

Přestávka

24. listopadu 2007 v 18:54 | Lucinka256 |  Novinky
Potřebuju přestávku
Rozodla jsem se, že si na delší dobu dám od psaní pauzu. Tím mám na mysli povídky i básničky. Potřebuju trochu víc volnýho času a hlavně přestat tolik magořit kvůli tomu, že nevím, jakej konec se mi ke který povídce hodí. Alespoň měsíc teď nebudu nic publikovat.
Vím, že na tenhle blog skoro nikdo nechodí. Tohle upozornění je jen pro těch pár lidiček, který by sem zavítali.
Omlouvám se, jestli tím někomu způsobím nějakou újmu. :))
Ještě dopíšu devátou kapitolu k povídce "I já mám city", protože tu už mám skoro dokončenou, a pak si dám volno.
Doufám, že se dočkám pochopení.:)
Lucinka256
(2.12.2007 - Dodatek:
Jinými slovy končím s psaním definitivně, ale napsat to sem takhle na rovinu se mi nějak nechtělo...:))

Zasněžená vzpomínka

18. listopadu 2007 v 17:07 | Lucinka256 |  Povídka - "Zasněžená vzpomínka" (FF)
Je tomu přesně týden, co jsem napsala tuhle povídku. Jako asi většina lidí z mého okolí mě tehdy ucvhátily první letošní sněhové vločky, které se pomalu snášely k zemi a vytvořily tak kouzlo, na které člověk jen tak nezapomene. Mám ráda jejich atmosféru a tak jsem se rozhodla jí zachytit pomocí nové jednorázovky.
Doufám, že se bude líbit..:)

8. kapitola - Vánoční úniky

15. listopadu 2007 v 19:35 | Lucinka256 |  Povídka "I já mám city" (FF)
Tak s emi konečně povedlo dopsat osmou kapitolu. Nějak jsem jí i upravovala, aby se to dalo číst, tak doufám, že tam nebudou žádné hrubky, protože znova už se mi to číst vážně nechce. Po těch třech hodinách už mi celá tahle kapitola abnormálně leze na nervy... :) V této kapitole se člověk dozví, jak dopadl vánoční ples. Doufám, že sem taky někdo zavítá, ay si to vůbec přečetl. :)
Lucinka256
PS: Další kapitolu se pokusím přidat co nejdříve. :)

7. kapitola - Předvečer Štědrého Dne

4. listopadu 2007 v 17:41 | Lucinka256 |  Povídka "I já mám city" (FF)
Přiznávám se - tuhle kapitolu jsem napsala asi tak před týdnem a od té doby jsem si jí po sobě ani jednou nepřečetla. Takže není nijak upravená a nejspíš ani dlouho nebude (z tohoto důvodu jsem jí zatím nepřidala na stránky FF), protože se k tomu nemůžu a nemůžu odhodlat. Zkuste si to představit - celý týden něco připravujete a v sobotu večer přijdete domu zničení a absolutně vyčerpaní. To se vám pak ještě několik dnů potom nechce zrovna dvakrát moc psát a už vůbec ne upravovat starší kapitoly. A kom toho klepe na dveře čtvrtletka z matiky, na níž mi dost záleží (pokud jí - zase - napíšu blbě, nejspíš mi začne vycházet čtyřka… ou, to by kleplo nejen mě, ale i půlku mojí famílie, která by mě nejspíš zavraždila) a popravdě řečeno mám spíš pocit, že mi ty příklady vůbec nejdou, než že bych si věřila, že je vypočítám dobře.
Takže stručněji - omlouvám se za kvalitu kapitoly, časem jí poupravím. Snad to bude co nejdříve…J
A ještě něco - pokud by na tenhle blog náhodou někdy někdo zabloudil, tak napište do komentářů. Začínám mít pocit, že ode mě nikdo nic nečte a to není zrovna dvakrát povzbuzující.
Díky.
Lucinka256
PS: To jsem se zas jednou rozepsala… Sakra. :)