Pár slov závěrem k povídce "Anglická dcera"

20. října 2007 v 22:45 | Lucinka256 |  Povídka "Anglická dcera" (FF)
Opět kopíruju ze svýho bývalýho blogu... Kdybych teď měla něco napsat, asi by to nebylo čitelný, tak to tak prosím berte.:)

Věnování
Tuto povídku bych chtěl věnovat svojí kamarádce Nikole, která pro mě znamená asi tolik co Annie pro Luciu.
Ona moc dobře ví, kolikrát bych se bez ní neodešla a za co všechno jí vděčím. Nejsem ten typ člověka, který by děkoval třikrát denně, takže jsme jí nikdy neřekla, kolik pro mě znamená. Až donedávna. Takže ještě jednou moc díky. :))
Krom mojí kamarádky bych tuhle povídku taky chtěla věnovat vám, čtenářům. Už jen za to, že jste jí vydrželi číst až do konce a přežili jste i její ne zrovna povedené pasáže.
A především děkuji těm, kteří se mi alespoň jednou ozvali v komentářích. Nebýt nich, neměla bych důvod v psaní pokračovat. A šestnáctá kapitola a s ní i předčasný konec povídky by nikdy nevznikla.
Díky moc. :)
Doslov
Tahle kapitola je takovou poslední-neposlední.
Původně jsem plánovala napsat cca. 40 kapitol. Jenže poslední dobou jsem s povídkou vůbec nebyla spokojena - prostě se všechno vyvíjelo úplně jinak, než mělo. Mně osobně se přestávala líbit. A když se m nelíbí, nemůžu psát dál.
Takže jsem se rozhodla jí předčasně ukončit.
Co říct závěrem?
Doufám, že vás tento konec alespoň trošku potěšil. Tady dávám prostor vaší fantazii - můžete si vybrat, jak nakonec Lucia skončí. S Jackem, s Victorem, s někým úplně jiným.
Jak již vyplívá z názvu, měla v povídce poznat svého otce. Ale upřímně řečeno - buďte rádi, že k tomu nedošlo. :)) Kdyby ano, čeká vás mnohem smutnější konec.
Nebudu tvrdit, že mi povídka nebude chybět. Poslední dobou (hlavně o prázdninách) jsem se jejímu psaní věnovala snad každým dnem. Ale něco končí a něco začíná. Mám v hlavě spoustu jiných a podle mého názoru i mnohem lepší nápadů, která bych chtěla sepsat.
Ale nikdy neříkej nikdy - je možné, že se k povídce za čas vrátím a dokončím jí. Určitě by to ale nebylo jen tak.
Ještě jednou díky všem čtenářům. :)
Lucinka256
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama